листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани финансиски извештаи Јануари-Декември 2018

 


Консолидирани неревидирани ФИ 2018.xlsx

Објавено на: 01.04.2019 15:09:48
Документ БР.: DOC_26445-131/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.