листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки за распределба на добивка


Odluki za raspredelba na dobivka.pdf

Објавено на: 04.04.2019 14:11:41
Документ БР.: DOC_12283-10/2019
Урнек: Други одлуки од собрание