листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на Реплек АД Скопје


Odluki od sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 08.04.2019 15:45:22
Документ БР.: DOC_12283-14/2019
Урнек: Други одлуки од собрание