листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Извештај за работата на Надзорен одбор на Реплек АД Скопје


Izvestaj za rabotata na Nadzoren odbor.pdf

Објавено на: 08.04.2019 15:47:13
Документ БР.: DOC_12283-15/2019
Урнек: Други одлуки од собрание