листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за распределба на добивката по Годишната сметка за 2018 година на Реплек АД Скопје


Odluka za raspredelba na dobivkata po Godisnata smetka 2018.pdf

Објавено на: 08.04.2019 15:50:27
Документ БР.: DOC_10187-4/2019
Урнек: Дивиденден Календар