листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

За усвојување на ревизорскиот извештај за 2018 година


Predlog odluka za usvojuvanje na revizorski izvestaj za 2018godina.doc

Објавено на: 10.04.2019 14:05:40
Документ БР.: DOC_13285-44/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери