листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

                                                                  Согласно Глава 6 од Правилникот за котација, го објавуваме следниов финансов извештај

                                                                   - Ревизорски финансиски извештај за 2018 година


Mislenje i poedinecni FI INTERPROMET 2018 (1).pdf

Објавено на: 10.04.2019 14:10:40
Документ БР.: DOC_12304-13/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи