листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание на акционери


2. Јавен повик.doc

Објавено на: 12.04.2019 09:50:53
Документ БР.: DOC_10109-35/2019
Урнек: Јавен повик за собрание