листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

dividenden kalendar


dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 15.04.2019 14:05:59
Документ БР.: DOC_10187-5/2019
Урнек: Дивиденден Календар