листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od sobranie na akcoineri na 15.04.2019 godina


odluki od sobranie na akcioneri 15.04.2019 g..pdf

Објавено на: 15.04.2019 14:05:59
Документ БР.: DOC_12283-16/2019
Урнек: Други одлуки од собрание