листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran fin izvestaj za 2018 godina


Rudnici Banjani 2018 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 15.04.2019 14:05:59
Документ БР.: DOC_12304-18/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи