листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Ве известуваме дека Предлог финансиски план на РЖ УСЛУГИ АД Скопје за 2019 година не е одобрен од Одбор на директори и истиот ќе Ви биде доставен до 20.04.2019 год.

Објавено на: 15.04.2019 14:10:59
Документ БР.: DOC_10191-214/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации