листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештај и извештај на независните ревизори + Годишен извештај за работењето на друштвото за 2018 


Mermeren Kombinat 2018 MKD.pdf
3. Годишен извештај за работењето на друштвото за 2018.pdf

Објавено на: 22.04.2019 08:13:22
Документ БР.: DOC_12304-23/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи