листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски извештај за 2018 година


Revizorski Izvestaj 2018.pdf

Објавено на: 23.04.2019 14:10:26
Документ БР.: DOC_13285-72/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери