листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Материјали за Собрание на акционери на БИМ а.д. Свети Николе за 29.05.2019 год.


Годишен извештај за 2018 год. на БИМ а.д. Св. Николе.pdf
Извештај за работењето на Одборот на директори на БИМ а.д. Свети Николе за 2018 год..pdf
Годишен извештај за работата на Службата за внатрешна ревизија за 2018 год..pdf
Програма за работа на БИМ а.д. Свети Николе за 2019 год..pdf

Објавено на: 24.04.2019 08:46:35
Документ БР.: DOC_10191-229/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации