листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки собрание


07.2. Predlog Odluka za upotreba i rasppredelba na dobivkata za 2018.pdf

Објавено на: 24.04.2019 16:16:48
Документ БР.: DOC_13285-76/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери