листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за Годишно Собрание на акционери


повик за годишно собрание на акционери 29 05 2019 година.doc

Објавено на: 25.04.2019 14:30:59
Документ БР.: DOC_10109-59/2019
Урнек: Јавен повик за собрание