листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - 29.05.2019 година.


Јавен повик за XXX Собрание закажано за 29 05 2019.pdf

Објавено на: 25.04.2019 14:25:13
Документ БР.: DOC_10109-58/2019
Урнек: Јавен повик за собрание