листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собрание на акционери - 29.05.2019 година.


Предлог-Одлука за Статут.pdf

Објавено на: 25.04.2019 14:25:17
Документ БР.: DOC_13285-80/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери