листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлукa за Собрание на акционери на Стопанска банка АД Скопје:


Точка 3. Статутарна Одлука.pdf

Објавено на: 30.04.2019 14:38:42
Документ БР.: DOC_13285-86/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери