листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА 2018 ГОДИНА

 

Ве Информираме дека Ревизијата на  Финансиски Извештаи сеуште не е завршена,кога ќе бидат изготвени Извештаите веднаш ќе ги објавиме.

 


ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ 2018.pdf

Објавено на: 30.04.2019 14:57:17
Документ БР.: DOC_10191-237/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации