листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневен ред на редовното годишно собрание на акционери


Јaven Povik za odrzuvanje godisno sobranie na akcioneri na Fakom AD.pdf

Објавено на: 02.05.2019 14:10:45
Документ БР.: DOC_10109-65/2019
Урнек: Јавен повик за собрание