листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК

до акционерите за учество на редовно собрание на Дебарски бањи-Цапа АД Дебар


јавен повик word 2019.doc

Објавено на: 02.05.2019 14:10:45
Документ БР.: DOC_10109-66/2019
Урнек: Јавен повик за собрание