листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ.pdf

Објавено на: 02.05.2019 15:27:06
Документ БР.: DOC_13285-94/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери