листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2019


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци19.xlsx

Објавено на: 03.05.2019 08:43:47
Документ БР.: DOC_12294-22/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.