листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01-31.03.2019 година.


Триглав - биланс на успех 01- 03.2019.xls.xlsx

Објавено на: 03.05.2019 14:10:40
Документ БР.: DOC_12294-23/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.