листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Грозд АД Струмица


3Месечни известувања- AD Grozd 2019.xls

Објавено на: 03.05.2019 14:10:40
Документ БР.: DOC_12294-24/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.