листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.2019 - 31.03.2019 година.


Жито Полог 31.03.2019.консолидиран.xlsx

Објавено на: 06.05.2019 09:09:22
Документ БР.: DOC_12294-27/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.