листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

bilans na uspeh


bilans na uspeh 01.01-31.03.2019.xlsx

Објавено на: 08.05.2019 09:25:42
Документ БР.: DOC_12294-30/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.