листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех на Факом АД за периодот 01.01-31.03.2019 година


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци .xlsx

Објавено на: 08.05.2019 14:07:50
Документ БР.: DOC_12294-32/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.