листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01.- 31.03.2019 година.


03.2019 Institut berza природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.05.2019 09:17:20
Документ БР.: DOC_12294-82/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.