листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh za periodot od 01.01 do31.03.2019 god.


3 MES.2019 TRGOVIJA.xls

Објавено на: 09.05.2019 14:05:35
Документ БР.: DOC_12294-39/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.