листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи за период од 01.01.-31.12.2018 година за АД Грозд Струмица


Obrazlozenie Grozd 2018.pdf

Објавено на: 09.05.2019 14:05:41
Документ БР.: DOC_10191-251/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации