листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за Собрание на акционери


II-10 Предлог-одлука за избор на членови на Одбор на директори.doc

Објавено на: 09.05.2019 15:00:22
Документ БР.: DOC_13285-106/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери