листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп објавува други ценовно чувствителни информации


Izvestaj neizvrsni clenovi.pdf
Годишен извештај за работењето на ПИ Витаминка во периодот од 01.01.2018-31.12.2018.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:17:33
Документ БР.: DOC_10191-258/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации