листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани ФИ за 2018 година


T1-2 Ревидирани ФИ за 2018 година.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:36:33
Документ БР.: DOC_12304-36/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи