листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Drugi odluki od sobranie


od.pdf
reviz18.pdf

Објавено на: 13.05.2019 08:50:55
Документ БР.: DOC_12283-33/2019
Урнек: Други одлуки од собрание