листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание-10.05.2019г.


Одлуки-Собрание на АД МОДА.pdf

Објавено на: 13.05.2019 09:39:28
Документ БР.: DOC_12283-34/2019
Урнек: Други одлуки од собрание