листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот,неконсолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2019 година.


Obrazlozhenie_ADING_31.03.2019_poedinecen.pdf

Објавено на: 14.05.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_10191-277/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации