листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука донесена на Собрание на акционери 14.05.2019 година


T-6 Одлука за избор на член на Одбор на директори.docx

Објавено на: 14.05.2019 14:30:22
Документ БР.: DOC_12285-27/2019
Урнек: Измени во органи на управување