листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БУ 01,01,-31,03,2019


3 Мес. извест.2019.xls

Објавено на: 14.05.2019 14:13:03
Документ БР.: DOC_12294-72/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.