листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


ОКТА Тримесечно известување- функција на трошоци (прв квартал 2019).xls

Објавено на: 14.05.2019 14:12:31
Документ БР.: DOC_12294-70/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.