листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери 2019 година


Повик за годишно собрание 2019.docx

Објавено на: 14.05.2019 15:16:00
Документ БР.: DOC_10109-78/2019
Урнек: Јавен повик за собрание