листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите од поединечни финасиски извештаи 31/12/2018


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula poedinecni izvestai 31.12.2018.pdf

Објавено на: 14.05.2019 14:23:45
Документ БР.: DOC_10191-283/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации