листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот посебен и консолидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2019 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.03.2019.pdf

Објавено на: 14.05.2019 15:13:10
Документ БР.: DOC_10191-286/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации