листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon rezultatite (nerevidirani FI 01-12/2018)


Idevelop AD Skopje_ 01-12-2018_OBRAZLOZHENIE KON REZULTATITE.pdf

Објавено на: 15.05.2019 14:10:58
Документ БР.: DOC_10191-302/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации