листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.3.2019 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.3.2019 година.xls

Објавено на: 15.05.2019 08:52:13
Документ БР.: DOC_12294-80/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.