листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.3.2019 година


CKB AD Skopje 31_3_2019.xls

Објавено на: 15.05.2019 09:18:27
Документ БР.: DOC_12294-83/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.