листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA KONSOLIDIRAN-Bilans na uspeh 01.01.2019-31.03.2019


BILANS NA USPEH 31.03.2019-PELISTERKA Konsolidiran.xls

Објавено на: 15.05.2019 14:10:58
Документ БР.: DOC_12294-94/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.