листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.03.2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.03.19.xls

Објавено на: 15.05.2019 15:45:00
Документ БР.: DOC_12294-108/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.